Życie nocne w Warnie – najlepsze puby i kluby muzyczne

Tagi , , , , , , ,

Warna to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych kurortów wakacyjnych w Bułgarii. Miasto pozostaje popularne wśród polskich turystów. Jeśli więc i Ty wybierasz się do Warny, a w planie masz zabawę w klubach oraz pubach, to nie będzie z tym problemu. Sprawdźmy więc, jak wygląda życie nocne w Warnie.

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

Najlepsze kluby nocne w Warnie – gdzie warto się wybrać?

Warna słynie z dość rozrywkowego stylu. Nie da się ukryć, że miasto to jest wyjątkowo popularne szczególnie wśród ludzi młodych, którzy liczą nie tylko na beztroski wypoczynek, ale także i na to, że będą mogli bawić się w rytm najlepszej muzyki do białego rana. W Warnie takich miejsc nie brakuje. Oto one.

Horizont Club

Klub ten znajduje się blisko ścisłego centrum miasta, więc z pewnością będzie większych problemów, by tam trafić. Jest to wyjątkowo popularne miejsce zarówno wśród mieszkańców Warny, jak i wśród turystów. Grane są tam różne rodzaje muzyki i przeboje, które z pewnością dobrze znasz. Co więcej, w klubie pracują najlepsi barmani, Horizont Club jest otwarty codziennie od godziny 8:00 do godziny 4:00. Rankiem możesz tam pozostać na śniadanie!

PR Club

Ten klub znajduje się około 14 kilometrów od centrum Warny w pobliskim kurorcie Golden Sands. Pozostaje wyjątkowo popularny, szczególnie wśród turystów. W klubie grana jest głównie muzyka pop i electro, a czasem organizowane są także koncerty na żywo. Serwowane są tam kolorowe drinki, a wystrój sali tanecznej zachęca do zabawy. PR Club jest otwarty każdego dnia od godziny 22:30 do godziny 7:00.

Che Guevara

Kolejnym klubem nocnym w Warnie, który powinieneś odwiedzić, jest Che Guevara. Znajduje się przy ulicy Ruse 33. Głównie grana jest tam muzyka latino, ale możesz także spodziewać się klasycznego popu. Oczywiście możesz spróbować drinków oraz przekąsek. Klub ten jest czynny codziennie od godziny 9:00 aż do północy. Rankiem serwowane są tam śniadania, zaś zabawa zaczyna się zwykle koło godziny 19:00.

Arrogance Music Factory

Obiekt ten znajduje się również w Golden Sands i jest jednym z najbardziej prestiżowych w okolicy. Grana jest tam różnorodna muzyka, w zależności od wieczoru. Na środku klubu znajduje się bar, gdzie barmani stale pracują nad kolorowymi drinkami. Klub ten czynny jest każdego dnia od godziny 22:30 aż do godziny 7:00 rano. Możesz się tam więc świetnie bawić w rytm najlepszych przebojów.

Jak widać miejsc do zabawy Ci nie zabraknie!

Grupa zdjęć młodych kobiet świętujących swojego przyjaciela?? s nadchodzące małżeństwo, wieczór panieński
impreza, młodzi ludzie, licencja: shutterstock/By pressmaster

Najlepsze puby muzyczne w Warnie – gdzie się wybrać?

Jeśli nie masz ochoty na to, by spędzić noc w klubie, a nadal chcesz się pobawić, to dobrym rozwiązaniem będą po prostu puby z muzyką, których w Warnie również nie brakuje. Do najlepszych z nich zaliczają się poniższe obiekty.

The Black Sheep Pub

Pub w stylu irlandzkim, który znajduje się przy ulicy Knyaz Boris I 62. Pub ten oferuje dobre piwo, a także szereg różnorodnych przekąsek. Jest czynny każdego dnia. W soboty i niedziele pub działa od godziny 12:00 do północy. Natomiast w pozostałe dni czynny jest od godziny 17:00 i zamyka się go również o północy.

Sundogs

Tutaj również możesz się napić dobrego piwa, a także odpocząć przy muzyce, oglądając mecz lokalnej drużyny. Pub ten znajduje się przy ulicy Mihail Koloni 1, blisko centrum Warny. Otwarty każdego dnia od godziny 9:00 do północy, oprócz niedzieli, kiedy to pub otwiera się o godzinie 12:00.

Bar Dinner PivoVarna

Pub ten serwuje głównie piwo z przekąskami. Czynny od soboty do niedzieli od 12:00 do 23:00, a w pozostałe dni pub działa od 17:30.

Puby muzyczne w Warnie również są gwarancją świetnej zabawy, więc z pewnością powinieneś je odwiedzić!

Jak zatem widać, życie nocne w Warnie może być rozbudowane oraz ciekawe. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Czytaj także:

Gdzie zjeść w Warnie? Oto najlepsze restauracje!

Temperatura i pogoda w Warnie w ciągu roku

Autor: Daria Gajewska

Poprzedni

Metro w Sofii w Bułgarii – jak się poruszać? Krótka mapa metra

Szpitale w Warnie – sprawdź, gdzie szukać pomocy!

Następny

Dodaj komentarz