Życie nocne w Płowdiw – poznaj najlepsze puby i kluby muzyczne

Tagi , , , , , ,

Płowdiw jest jednym z większych miast w Bułgarii. Choć przez długi czas wybierało się tam niewielu turystów, to tendencja ta uległa zmianie. Płowdiw stał się jednym z ważniejszych ośrodków turystycznych na terenie kraju. Jeśli więc planujesz swój wyjazd, to z pewnością będziesz chciał również świetnie się bawić. Poznaj więc życie nocne w Płowdiw – czyli odkryj najlepsze kluby nocne i puby tego miasta!

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

Najlepsze kluby nocne w Płowdiw – które z nich musisz odwiedzić?

Jeśli liczysz na świetną zabawę do białego rana, to w Płowdiw z pewnością nie będziesz mógł narzekać na brak możliwości. W mieście działa wiele klubów nocnych, które są popularne nie tylko wśród turystów, ale także wśród miejscowych. Jakie kluby są więc w Płowdiw najlepsze? Oto kilka z nich:

Club VOID

Chyba jeden z najpopularniejszych klubów nocnych w mieście. Jest on często określany mianem luksusowego, z uwagi na wystrój, a także specyficzny klimat, jaki tam panuje. Club VOID znajdziesz przy ulicy Atanas Samokovetsa, blisko ścisłego centrum miasta. Jest on otwarty każdego dnia od godziny 21:00 aż do godziny 4:00. Możesz się tam świetnie bawić w towarzystwie najlepszych drinków oraz nowoczesnej muzyki. Zdarza się także, że klub organizuje imprezy tematyczne, do których również możesz dołączyć.

G Club

Kolejny, popularny i prestiżowy klub nocny w Płowdiw. Znajduje się on przy ulicy General Radko Dimitriev 1. Godziny otwarcia klubu nie są stałe, aczkolwiek zwykle zabawa rozpoczyna się tam od godziny 22:00 i trwa – w zależności od rodzaju imprezy – nawet do 6:00. Jest to klub ekskluzywny, zatrudnia najlepszych barmanów i DJ, którzy dbają o to, by goście mogli się świetnie bawić. Dodatkową atrakcją klubu są stoliki, przy których możesz skorzystać z fajki wodnej.

Bushido Club

Również jeden z bardziej znanych klubów muzycznych w Płowdiw. Znajduje się on przy ulicy Sankt Peterburg, blisko centrum miasta. Otwarty jest on od środy do soboty w godzinach od 23:00 do 6:00, z wyjątkiem środy i czwartku, kiedy to imprezy kończą się o północy. Może się tam bawić do największych przebojów muzyki pop i techno.

Plazma

Klub ten cieszy się dużą popularnością, choć przygotuj się na nieco wyższe ceny. Obiekt ten czynny jest jedynie w soboty i niedziele od godziny 23:00 do 7:00. Można posłuchać muzyki z pogranicza różnych gatunków. A zatem w tym klubie czeka Cię niesamowita zabawa do białego rana.

Klubowiczów klubów nocnych z rękami w powietrzu i czerwone konfetti
życie nocne w Płowdiw, licencja: shutterstock/By sickmoo

Życie nocne w Płowdiw – oto najlepsze puby w Płowdiw

Jeśli nie masz ochoty na huczne przyjęcie do białego rana, wówczas swój wieczór możesz spędzić w jednym z pubów w Płowdiw. Do najlepszych z nich zaliczają się:

  1. White Spider Pub – jest to klasyczny pub, stylizowany na lokale irlandzkie. Znajduje się on przy ulicy Doctor Georgi Valkovich 6. Serwowane jest tam lokalne i importowane piwo, wódka, a także inne kompozycje trunków, wraz z przekąskami i daniami głównymi. Pub ten jest otwarty każdego dnia od godziny 10:00 aż do godziny 2:00. Okazjonalnie, możesz tam także obejrzeć wydarzenia sportowe.
  2. Judge O’Nellis Irish Pub – to kolejny, irlandzki pub w Płowdiw, który możesz odwiedzić. Znajduje się on przy ulicy Konstantin Irechek 2, blisko centrum miasta. Pub otwarty jest przez cały tydzień, oprócz niedzieli, w godzinach od 16:00 do 23:30. Możesz tam napić się dobrego piwa, obejrzeć mecz, a także spróbować lokalnych przekąsek.
  3. Morrigan Irish Bar – to kolejny, irlandzki pub w Płowdiw, który znajduje się przy ulicy Petko Karavelov 17. Podobnie jak w poprzednich lokalach, oferowane jest tu piwo, wódka, a także smakowite przekąski. Pub jest czynny od wtorku do soboty w godzinach od 16:00 do 23:30.

Puby w Płowdiw zapewnią Ci niezapomnianą zabawę!

Czytaj także:

Gdzie zjeść w Płowdiw (Plovdiv)? Oto najlepsze restauracje!

Autor: Daria Gajewska

Poprzedni

Jesień w Płowdiw – pogoda we wrześniu, październiku i listopadzie

Jesień w Warnie – jaka pogoda we wrześniu, październiku i listopadzie?

Następny

Dodaj komentarz