Najpopularniejsze kurorty wakacyjne w Bułgarii

Słomiane parasole na pięknej słonecznej plaży w kurorcie Bułgarii

Bułgaria kojarzy się przede wszystkim z ładnymi piaszczystymi plażami, które znajdują się nad brzegiem Morza Czarnego. Nadmorskie kurorty w Bułgarii oferują niekończące się pasy drobnego złotego piasku, piękne zatoki oraz dużo słońca. Niektóre kurorty posiadają bogatą ofertę usług turystycznych, natomiast inne to spokojne miejsca z … Zobacz więcej »

Wycieczka do zamku Ravadinovo, jak dojechać, ceny biletów

zabytki Bułgarii. Zamek w miejscowości Ravadinovo, Sozopol. Letni bajkowy krajobraz.

Jeśli planujesz wycieczkę do Bułgarii, koniecznie musisz odwiedzić Zamek Ravadinovo. Ta imponująca budowla jest jednym z najważniejszych symboli kraju i jednocześnie jednym z najpiękniejszych zamków Europy. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj praktyczne informacje dla podróżującego, który chce zwiedzić to miejsce. Historia zamku Zamek Ravadinovo został … Zobacz więcej »

Najbardziej instagramowe miejsca w Słonecznym Brzegu – sprawdź, gdzie zrobić zdjęcia!

Niesamowity widok z powietrza na plażę Vaya w rejonie Irakli, region Burgas, Bułgaria

Marzy ci się świetne instagramowe zdjęcie w Słonecznym Brzegu? Nie znasz jednak ciekawych miejsc do których warto się wybrać w celu upamiętnienia momentu? Potrzebujesz rewelacyjnej fotografii, która skradnie serca twoich followersów i nie tylko? Słoneczny Brzeg to jeden z najbardziej znanych kurortów na wakacje w … Zobacz więcej »