TOP 16 najpiękniejszych plaż w Słonecznym Brzegu

Widok z powietrza na główną plażę bułgarskiego miasta Burgas

Słoneczny Brzeg w Bułgarii to doskonałe miejsce na letni wypoczynek. Duża ilość słonecznych godzin, szerokie piaszczyste plaże, czyste morze to tylko niektóre z argumentów przemawiających za wyborem tego kurortu na swoje wakacje. Jakie plaże w Słonecznym Brzegu warto zobaczyć? Gdzie warto zarezerwować nocleg? Poniżej znajduje … Zobacz więcej »

Najpopularniejsze kurorty wakacyjne w Słonecznym Brzegu

Niesamowity dzień widok z powietrza. Seascape of the rocks at the coastline of Kiten, Burgas region, Bulgaria. Piękna plaża morza czarnego uchwycona przez powietrze w lecie.

Słoneczny Brzeg jest jednym z najbardziej popularnych kurortów wakacyjnych w Bułgarii. Posiada on rozległą piaszczystą plażę, która rozciąga się na kilka kilometrów wzdłuż Morza Czarnego. W pobliżu znajduje się wiele mniejszych i spokojniejszych miejscowości, które warto odwiedzić podczas wakacji w Słonecznym Brzegu. Poniżej przygotowaliśmy najpopularniejsze … Zobacz więcej »

Jak dojechać z Burgas do Rawda?

Stary wiatrak w starożytnym mieście Nesebar w Bułgarii.Wejście do starego miasta. Bułgarskie wybrzeże Morza Czarnego. Miejsce światowego dziedzictwa UNESCO. Droga, nocne światła. Ścieżki świetlne samochodów. Długa ekspozycja

Wybierasz się z Burgas do kurortu Rawda? Nie wiesz, jak tam dojechać? Nie martw się, w tym artykule znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz. Sprawdź, co musisz wiedzieć, aby bezpiecznie dostać się do tego pięknego miejsca! Sposoby dotarcia do kurortu Rawda Najpopularniejszym sposobem dotarcia jest samochód, ponieważ jest to najwygodniejsza i najszybsza opcja. Podróż trwa około 40 minut, w zależności od natężenia ruchu. Trasa jest dobrze oznakowana, a po drodze znajduje się wiele stacji benzynowych i przystanków. Inną … Zobacz więcej »