Najlepsze noclegi i hotele w Primorsku – wszystko co musisz wiedzieć

Primorsko, Bulgaria

Szerokie plaże, czysta woda, słońce oraz doskonały klimat sprawiają, że Primorsko nad Morzem Czarnym w Bułgarii jest bardzo popularną wakacyjną destynacją. Plaże Primorsko należą do najdłuższych znajdujących się na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Gdzie warto zarezerwować nocleg w Primorsku? Jaki hotel lub apartament wybrać? Jakie … Zobacz więcej »

Ceny mieszkań i koszty życia w Słonecznym Brzegu

Widok z powietrza na centrum miasta Burgas, Bułgaria.

Sytuacja na rynku mieszkaniowym w Słonecznym Brzegu, jak i w całej Bułgarii zmienia się dość dynamicznie. Ma na to wpływ kilka czynników: wzrost cen energii, paliw oraz materiałów budowlanych. Jak wyglądają ceny mieszkań w Słonecznym Brzegu? Czy jest tu drogo? Na wszystkie pytania odpowiedź znajdziesz … Zobacz więcej »

Gdzie zjeść w Primorsku? Najlepsze restauracje

Pyszne kolorowe lokalne jedzenie w restauracji. Tradycyjny bułgarski talerz z owocami morza w Bułgarii.

Ostatnio, zdecydowanie coraz większą popularnością cieszy się malownicza bułgarska miejscowość, czyli Primorsko. To miasteczko, leżące przy Morzu Czarnym, usytuowane jest na południowym wybrzeżu Bułgarii. Od kilku lat, coraz więcej osób wybiera je jako wakacyjną destynację, gdyż potrafi zaskoczyć nie tylko swoją nieziemską naturą, plażami oraz fauną i … Zobacz więcej »

Najpopularniejsze kurorty wakacyjne w Bułgarii

Słomiane parasole na pięknej słonecznej plaży w kurorcie Bułgarii

Bułgaria kojarzy się przede wszystkim z ładnymi piaszczystymi plażami, które znajdują się nad brzegiem Morza Czarnego. Nadmorskie kurorty w Bułgarii oferują niekończące się pasy drobnego złotego piasku, piękne zatoki oraz dużo słońca. Niektóre kurorty posiadają bogatą ofertę usług turystycznych, natomiast inne to spokojne miejsca z … Zobacz więcej »